Pako Jeans jest polską firmą z wieloletnią tradycją, która działa na rynku od 1980 roku. Firma jest producentem i importerem męskiej odzieży oraz akcesoriów. Oferujemy głównie odzież wierzchnią oraz akcesoria w stylu „casual”. Naszą misją jest wprowadzanie najnowszych trendów mody do każdej tworzonej przez nas kolekcji oraz utrzymywanie atrakcyjnych cen, zachowując przy tym wysoką jakość produktów.

Swoją ofertę kierujemy wyłącznie dla mężczyzn, co umożliwia nam posiadanie bardzo szerokiego wachlarza asortymentu oraz różnorodność modeli.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką, która posiada 4 sklepy własne, 60 partnerskich na terenie Polski oraz Czech oraz 15 sklepów franczyzowych.

Sklep internetowy www.pakojeans.pl oraz profile w mediach społecznościowych są z kolei następnym kanałem dywersyfikującym naszą sprzedaż i pozwalającym nam na poznanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Obecnie intensywnie rozwijamy sieć franczyzową. Systematycznie uczestniczymy w otwieraniu nowych multibrandowych sklepów opierających swoją działalność na przyjaznych zasadach franczyzy, stworzonych przez naszych specjalistów.